Jak si splnit svá přání 8. října při magickém úplňku

Sdílejte nás

Jarka-kartarkaLetošní rok byl v mnohém výjimečný. Byl to rok, kdy se změnilo vše, co mohlo. Mnozí jste se stěhovali, mnozí jste malovali a tapetovali, či jinak rekonstruovali svá obydlí nebo chaty a chalupy. Letošní rok přál koupi i prodeji nemovitostí. A co je hlavní, vše šlo rychle a bez zbytečných průtahů. A také to byl rok krásných úplňků. V srpnu a září byl měsíc hodně blízko Zemi. Jeho světlo zářilo více než kdy jindy a ani v říjnu tomu nebude jinak.

V tomto měsíci úplněk připadá na středu 8. října a bude opět výjimečný. Pokud se ptáte, v čem je výjimečnost tohoto úplňku, pak je to právě ten správný den na kouzla bílé magie. Pokud se tedy, společně s námi, chcete ponořit do tajemného kouzlení, budeme rádi. Protože čím více nás je, tím více pozitivní energie začne okolo nás proudit.

Magický úplněk

Na každý rituál je potřeba se připravit a nejinak tomu bude i v tomto případě a proto vzhůru do příprav. Na stůl prostřete čistě bílý ubrus a na něj položte věnec z břečťanu, který jste si nasbírali na své, či sousedovic zahrádce. Při procházce přírodou jste si mohli nasbírat i větvičky bezu a to i s jeho černými kuličkami-plody. Mnozí z vás mají na svých zahrádkách i vrbu, i s té si odlomte několik větviček a přidejte je do věnce. Nyní vám vysvětlím proč zrovna tyto rostliny.

Břečťan je magickou a kouzelnou rostlinou od dob, kdy kouzla prováděli ti největší mágové a kouzelníci  – druidové.

Bez je další bylinou, kterou bychom měli mít na našem věnci a to z jednoho prostého důvodu,  bez je bylinou ochrannou a chrání nás i naše domovy proti útokům černé magie.

A poslední rostlinkou je krásná vrba. Vrba je stromem, ve kterém sídlí měsíční paní a pokud ji správně požádáme, pak nám dokáže splnit mnohá přání.

To bychom měli věnec a můžeme přistoupit ke svíčkám, protože ty k čarování neodmyslitelně patří. Doprostřed věnce dejte vysokou stříbrnou svíčku a po vnějším okraji libovolné množství malých bílých svíček. Opět vás nabádám k opatrnosti a k tomu, aby svíčky byly v dostatečné vzdálenosti od věnce. Uff, to bylo ale náročné co? Máme však stůl připravený na čarování a můžeme začít.

Půlnoc o úplňku

Čím více k půlnoci, tím budou kouzla účinnější, ale pokud budete mít volnou chvilku jindy, nevadí. Důležité je mít alespoň půl hodiny klid a pohodu. Vypnuté mobily a televize jsou samozřejmostí. Pokud jste připraveni, zapalte si všechny svíčky, posaďte se a v klidu dýchejte. S nádechem nechte do svého těla proudit bílé světlo a s výdechem nechte odejít všechny starosti, trápení, nemoci, křivdy a bolesti. Až budete připraveni, nahlas, či jen v duchu, vyslovte své přání a nezapomeňte za jeho splnění vesmíru poděkovat – a je to.

Tento úplněk má opravdu velkou moc a proto si opravdu dejte pozor na to, co si přeje. Přání nesmí nikomu škodit, jinak by se mohlo otočit proti vám. Dejte si na to velký pozor. Pokud si však svá přání dobře promyslíte a budete je vyslovovat s láskou ve svém srdci, pak se stanete součástí zázraku.

Přeji vám tedy krásný, magický úplněk, a pokud byste si však netroufali udělat takto velký rituál sami, pak zkuste najít ve svém okolí vrbu a poproste měsíční paní o splnění svých přání. Jako důkaz, že to myslíte vážně, uvažte na její větvičce uzel a opět nezapomeňte poděkovat a pak s klidem v duši odejděte. Pokud bude vaše přání dobré, pak bude určitě velmi brzo splněno. A vy, co byste si naopak chtěli rituál udělat sami a potřebujete radu, pak se na mě můžete kdykoliv obrátit na lince č.6.

Vaše Jarka

Příspěvek byl publikován v rubrice Kartářka Jarka, Kartářka píše a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.