Poradna kartářky Helen

Sdílejte nás:

Na vaše dotazy odpovídá Kartářka světa Helen Stanku:

Dotaz: Helen není to dávno, kdy jsem měla autonehodu. V jednom okamžiku jsem měla záblesk a jako by mi někdo říkal, abych prudce strhla volant doleva a díky tomu tu jsem nyní celá. Mohl to být Anděl strážný? Myslím si, že pokud bych se o tom zmínila doma, budou mne považovat za blázna…

Marika

Odpověď: Mariko vítejte v klubu. O andělech strážných se toho napsalo již hodně a díky za ně. Nejčastěji je lidé vnímají, pokud jsou vystaveni silnému stresu, nebo čelí velkým výzvám osudu. Tehdy lidé podvědomě hledají jejich pomoc podporu, či radu. Jsou známé výpovědi pilotů, polárníků, vojáků …o tom , jak jim Andělé strážní radili, stáli po boku, či zachránili život. Charles Lindberg, při svém prvním přeletu přes Atlantik tvrdil, že neletěl sám. Peter Hillary , syn prvního dobyvatele Mount Everestu Edmonda Hillarieho, sám také horolezec a polárník, tvrdil, že při své výpravě na Jižní pól ve výpravě nebyli sami, ale že vedl dlouhé dialogy se svojí(23 let zesnulou) matkou, kterou vnímal , jako anděla.

Anděla strážného v sobě má každý z nás, jenom občas znevažujeme signály, které nám vysílá. A neslyšíme , co nám říkají. Ano říkají, neboť andělů strážných můžeme mít i více. Můj dědeček mi říkal : ,,Vždy budu s tebou.´´ a vím,že je. Andělé strážní jsou s námi již od dětství. To proto se tak dobře cítíme v místech, kde máme své kořeny.

Anděly si můžeme přivolat. A andělé mají i své byliny. Tak třeba k přivábení Archanděla Michaela (ochránce, jež oseká stará pouta a negace, vládne nedělí. Jeho jméno by se přeložilo jako – Ten, kdo je jako Bůh. Představuje hojnost ,vitalitu a sílu.)pomůžou z bylin meduňka,heřmánek, třezalka, rozmarýn ,či jmelí. Archanděla Gabriela (vládne pondělku, je to jediný archanděl s ženskou polaritou, čili má na starost vše, co souvisí s ženským údělem… Ale nyní mi také pomáhá se psaním.) přivábíme svízelem, vlčím mákem, či barvínkem.

Rafaela (vládne středě a má v kompetenci rychlost myšlenky,cestování, komunikaci, učení) pelyňkem, náprstníkem, mandragorou, kozlíkem, šišákem a petrželí. Haniela (vládne pátku, jeho jméno znamená v překladu Milosrdenství boží a už jenom pouhé vyslovení tohoto jeho jména chrání před zlými vlivy. Sjednocuje protiklady a vytváří krásu lásku a harmonii.) řebříčkem,černobýlem,sporýšem a pelyňkem. Kamaela (vládne úterý a učí nás, jak se vypořádat s konflikty obětem násilí poskytuje ochranu a sílu. hlohem, kopřivou, bazalkou.

Poradna Helen Stanku

kartářka Helen Stanku

S láskou Helen Stanku

Příspěvek byl publikován v rubrice Poradna se štítky , , , , a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.