Zkušená kartářka

Sdílejte nás:

Každá naše kartářka je zkušená odbornice

Kartářka má dar vidět něco víc, svůj dar rozvíjí, sbírá životní zkušenosti, dokáže Vás navést správným směrem, i když rozhodnutí je vždy na Vás.

Taková kartářka je zkušenou odbornicí a tou každá z kartářek našeho webu Kartářky světla je.

CO VÝJIMEČNÉHO VÁM NABÍZEJÍ PRÁVĚ KARTÁŘKY Z KARTÁŘEK SVĚTLA?

  • Kvalitu, ta je pro nás prvořadá
  • Zkušenosti, nejsme začátečníci
  • Osobní přístup, přistupujeme k Vám jako k partnerovi a záleží nám na Vás

Karty a kartářky. Proč se ptát karet?

Kartářka Vám díky výkladu karet dá odpovědi. Víte tak na čem jste, netápete v nevědomosti, netrápíte se s tím, co a jak bude, můžete se připravit čelit problémům, dozvíte se, jak najdete svoji lásku, práci, úspěch a tím si vše urychlíte.

I negativní odpovědi, které dostanete od kartářky, z Vás sejmou tíživé břemeno, můžete získat odpověď na to, co dělat, aby se Vaše budoucnost změnila na pozitivní.

Karty Vám dají odpovědi a rady pro Vaši cestu, pro Váš spokojený život.

NA CO VŠECHNO VÁM DÁ ODPOVĚĎ VÝKLAD KARET?

Láska: Chcete se seznámit, stále nepotkáváte toho svého pravého, tu svou pravou. Nemáte čas stále chodit do společnosti, a když ano, tak nemáte, kdo by šel s Vámi.

Nevíte si rady, kde tu svoji osudovou lásku hledat, zkoušíte různé seznamky a už Vás to nebaví.

Zkušená kartářka napoví? Zkusili jste už výklad karet?

Co když se dozvíte, že se potkáte tam, kde jste to ještě nezkusili a ani Vás to nenapadlo. Zkuste si cestu hledání zkrátit. Když se máte potkat, tak se potkáte. A může to trvat méně času, když na to nepůjdete oklikou, ale rovnou tam, kam Vám karty a naše kartářky prozradí.

Vztahy: Již jste se seznámili, nějakou dobu jste spolu, ale není to nějak ideální, skřípe to častěji než byste chtěli. Stále máte pochybnosti, jestli Vás má opravdu rád nebo ráda, nebo naopak. Jestli Vy ho nebo ji vlastně milujete a zda někde na Vás nečeká ten pravý partner nebo ta pravá partnerka. Jak bude Váš vztah vypadat dál, má vůbec smysl?

Na to Vám dá odpověď výklad karet, ať už bude odpověď pozitivní nebo ne, v každém případě se Vám uleví.

Peníze: Každodenním tématem jsou také peníze. Chcete si otevřít nový obchod, ale nevíte, zda bude prosperovat. Jste od rána do večera v práci a nevíte, jestli se nebude propouštět. Chcete vědět, jak se bude dále vyvíjet Vaše finanční situace? Na co se připravit?

Karty Vám to prozradí. Výklad karet a zkušená kartářka jsou dobrou volbou pro klidné spaní.

Práce: S penězi souvisí také práce. Přišli jste o ni, nemůžete sehnat novou, nebo naopak máte práci, ale příliš Vás vyčerpává. Nebaví Vás, rádi byste dělali něco jiného a nevíte, zda to změnit? Zda najdete lepší pracovní místo. Co pak tedy udělat? Co Vás čeká dál?

S pomocí výkladu karet se to dozvíte, karty Vám pomohou Vás nasměrovat tam, kde hledat novou nebo lepší práci.

Karet se můžete ptát na cokoliv. Dobrá a zkušená kartářka Vám také pomůže správně se zeptat.

Nebojte se proto ptát, pomůže Vám to v rozhodování, uklidní a posílí.

Zkušené kartářky

Každá kartářka z věštírny Kartářek světla má zkušenosti, schopnosti Vám provést výklad karet a ukázat tak cestu, která Vám pomůže v rozhodování.

Rozhodnutí, co uděláte, je vždy na každém z nás, ale díky kartářkám víme, co nás může čekat.

Věštírna Kartářek světla je tu pro Vás 24 hodin denně nonstop, vždy je na lince některá z kartářek, proto můžete volat kdykoliv potřebujete výklad karet.

Co Vám nyní nejvíce leží na srdci?

Připravte si otázku a zavolejte nám: telefon 906 50 60 50. (50 Kč/min.)

Příspěvek byl publikován v rubrice Kartářka píše a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.