Buďme jako Rocky a zabojujme

Sdílejte nás

Jarka-kartarkaDnešní příběh mě, dámy a pánové, inspiroval naší klientkou Alenkou.

Alenka se, jako mnozí z nás, dostala do průšvihu. Nic se jí nedaří. Manžel ji opustil, přišla o bydlení i o práci. Nový přítel taky není ten pravý ořechový, a proto se nedivím, že se paní Alenka dostala do bludného kruhu beznaděje.

Mnozí z nás jsme si to opravdu zažili a víme, o čem je řeč, ale jak z toho ven?

A tady mi inspirací byl slavný film Rocky se Silvestrem Stalonem v hlavní roli. Co dělal hlavní hrdina? Přeci bojoval. Nasadil si rukavice a trénoval a trénoval.

Kolikrát se ocitl na dně, dostal nakládačku, ale nepolevil. A nepolevil, ani když se mu mnozí za jeho styl smáli, když mu říkali, že nemůže vyhrát, že soupeř je silnější a větší a lepší, ale on je neposlouchal. Ve svém srdci zažehnul ten pomyslný plamen. Oheň a vášeň v jeho srdci ho hnaly dopředu. Příběh slavného boxera byl inspirován i samotným představitelem hlavní role, Silvestrem Stalonem. I jemu okolí říkalo, že se nemůže stát hercem, protože není hezký, vysoký blondýn a má vadu oka. Silvestr se však nenechal odradit a začal na sobě pracovat. Tvrdě dřel, chodil do posilovny, učil se správně vyjadřovat a pohybovat a myslím si, že role Rockyho je právě tak trochu i o jeho životě.

A proč o tom mluvím. Končí nám starý rok. Byl těžký, s těžkými karmickými vibracemi a byl to také rok, který nás měl naučit bojovat a nevzdávat se. Na kolena můžeme padnout, ale důležité je se zvednout. A pokud to uděláte a zažehnete ve svém srdci ten pomyslný plamen, pak se do vašich životů vrátí klid. Potkáte i nové lidi a ti tady budou pro vás, aby vám v těžké situaci pomohli.

Alenka, ač je teď v těžké životní etapě, potkala vílu, která jí pomůže překonat to zlé a ošklivé. Vidíte, dámy a pánové, že u nás na lince můžete potkat i vílu.

A tady jsem se dostala k tomu, proč o tom mluvím. Můžete se dostat na dno, ale na vás je, jak se s celou situací popasujete, jak budete, nebo nebudete, bojovat. Budete vítězi, a nebo budete až do smrti plakat a nadávat, jak je svět nespravedlivý. Věřte, že není. Vaše situace i vaše problémy si vaše duše vybrala jako zkoušku a na vás je, zda se jí zhostíte se ctí. A my jsme tady s vámi, abychom vám pomáhali ze všech svých sil.

Já vám všem, dámy a pánové přeji, abyste uspěli ve všech zkouškách, které vám život přinese do cesty. Na našich stránkách najdete rituál, který si s námi společně můžete udělat 21.12. od 18. do 19. hodin. Zapalte si zlatou svíčku a přivítejte slunovrat. Nový život, nový rok. Ujasněte si, co od života čekáte, jakou chcete mít práci, vztahy a nasaďte si pomyslné rukavice a začněte bojovat. Vzpomeňte na Rockyho, na toho italského hřebce, a vykročte. Já budu končit dnes slovy, jakými vždy končím andělský rituál. Děkuji s láskou, nadějí a vírou amen.

Vaše Jarka

 

P.S.Další rituál, pro vás připravuji na druhý čarodějnický svátek a to je 2.2.2015 na svátek Hromnice. Vy, kteří se budete chtít zase připojit na duchoví sféře, budete opět srdečně zváni Tentokrát budeme odstraňovat kletby, a proto si připravte kameny skoryl nebo onyx. Přesný návod budete mít včas na naší stránce.

Přeji vám všem krásné vánoce, hodně pohody, zdraví a štěstí. Zároveň vám všem děkuji za to, že jste si se mnou povídali a za vaši důvěru. Velice si toho vážím.

S láskou Vaše Jarka

Příspěvek byl publikován v rubrice Kartářka Jarka, Kartářka píše a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.