Andělské setkání

Sdílejte nás:

jarkaPříběh slečny Lindy je v mnohém docela obyčejný, ale přesto mi právě tato skromná dívka ukázala mnoho z magického světa. Díky ní jsem na vlastní oči viděla proměnu andělů, ale pěkně popořadě.

Slečnu Lindu osud zavál až za moře do daleké, ale jistě krásné Kanady. Jednou z jejich otázek bylo proč? Zůstane v této zemi? Vrátí se ještě do Čech?
Tak tedy pro Lindu i pro vás ostatní jsem připravila odpovědi na tolik zvědavých otázek.

Kanada je pod zářivou ochranou archanděla Michaela. Ten dodává této zemi odvahu, sílu a ochranu. Kanada je také velmi málo zatížená karmou a inkarnovalo se sem i velmi mnoho starších duší. Slečna Linda sice není rodilou Kanaďankou, ale je určitě starší duší. Když jsem měřila výšku Lindiny duše, ruka mi doslova vylétla k číslu 13, ale myslím si, že to pro ni nebylo číslo konečné. Lindina duchovní cesta je teprve na samém počátku a doufám, že nám všem ukáže cestu k duchovním výšinám.

Kanada je tedy země, která je na snadné cestě k povznesení a světlo archanděla Michaela je posíláno do celého světa a přináší jeho silnou a posvátnou energii. Tak tedy milá Lindo, proto Kanada. Duchovní růst zde bude mnohem rychlejší a snazší. A jestli se vrátí zpět do své rodné země? Vrátí, nikdy nezapomene na své kořeny a svou rodnou řeč.

Ale jak to tak bývá, slečnu Lindu trápilo ještě něco. Práce v Kanadě se jí líbila, ale se šéfem si nepadli do oka, jak se říká. Lindu to velice trápilo a její srdce bylo jako v kleštích. A v tom jsem uviděla vedle Lindy stát anděla. Byl to muž celý v červeném a dokonce i jeho křídla byla červená. Linda vyprávěla o svých nesnázích a najednou sama nahlas vyslovila i poznání a pochopení, proč se tento muž k ní chová právě tímto způsobem. Její srdce bylo najednou volné, problém zmizel a já jsem cítila, jak se jejím celým nitrem rozlilo krásné, hřejivé teplo. A anděl? Ten červený byl pryč a na jeho místě se objevil anděl úplně jiný. Byl to podsaditý muž neurčitého věku a jeho roucho bylo fialové a přes celou jeho délku zářil nádherný, zlatý kříž. Anděl reagoval na poznání a odpuštění okamžitě a já jsem u té krásné proměny byla. Něco tak fantastického se každý den nevídá a tak trochu závidím Kanadě, že se tato mladá dáma rozhodla žít právě zde, ale sama moc dobře vím, že brzdit jí v jejím úkolu by byl nesmysl. Mohu být tedy ráda, že jsem její uzdravení, andělskou a duchovní přeměnu viděla na vlastní oči. Lindo děkuji a přeji šťastnou cestu a i tu duchovní.

To byl krásný příběh, kdy jsem měla možnost spatřit anděly na vlastní oči – děkuji i vám, milí andělé za to, že jste mi dovolili vás vídat.

S láskou Vaše Jarka

kartářka Jarka

Moderní svět aneb Nová doba ezoterická

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Kartářka Jarka, Kartářka píše a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.