Životní poradce, koučka Zdeňka Kárná

Volejte Zdeňku 906 50 60 50 Klapka č. 21. Jen 50,- Kč za minutu.
Životní poradce a koučkaPhDr.Zdeňka Kárná poradce  při řešení obtížných životních situací

Každý se ve svém životě dostane někdy do okamžiku nebo obtížné situace, kdy neví, kam dál, kdy jeho emoce převáží nad jasným viděním situace, kdy je doslova paralyzován.

V takovém případě děláme největší chyby svého života – vyhodíme dítě z domu, rozejdeme se s partnerem, půjčíme si peníze, které nevíme jak splatit, dáme výpověď v práci. Také se můžeme psychicky sesypat ze smrti někoho blízkého.

Je fajn, když máme kolem sebe lidi nebo vedle sebe člověka, který je schopen nám poradit, rozebrat situaci, nasměrovat na řešení. Mnohokrát však takového člověka nemáme, a nebo se nechceme s konkrétním problémem svěřit, ať už z různých důvodů.

On totiž „cizí“ člověk – profesionál se zkušenostmi v oblasti řešení životně důležitých situací dokáže vidět na první pohled neřešitelnou situaci úplně jinak!

Mám vystudovanou Masarykovu universitu, obor andragogika.

Pracovat s lidmi při řešení různých stavů a situací jsem se naučila na kurzech kineziologie a životního koučování. Pomohla jsem nasměrovat život či udělat zásadní změny ženám i mužům různého věku.

Prostřednictvím vizualizačních technik se mi povedlo odstranit u klientů různé strachy a systémy přesvědčení, které nosili v hlavě od dětství. Mám zkušenosti s technikami, které zvyšují sebevědomí a sebedůvěru.

Pokud vytočíte mou klapku 21, mějte, prosím, nachystán jasný a stručný popis situace, kterou řešíte.

Zdeňka Kárná