Léčitelka Alexandra

Sdílejte nás

Volejte Alexandru 906 50 60 50 Klapka č. 5 Jen 50,- Kč za minutu

Kartářka AlexandraO tom, co všestranná členka našeho týmu zvládá, by se dalo mluvit hodiny. Ovšem asi málokdo z nás má tolik času, takže, Alexandro, s čím můžeš být klientům nápomocna?

„Můžu třeba říct, jestli mají vzít tu práci či koupit onen domek. Když mi dá podnikatel datum narození spolupracovníka, tak řeknu, jaký bude a jestli se osvědčí.

Známé se vymlouvala kamarádka na těžce nemocného přítele – vymyslela si jméno a datum narození. Já jí řekla, že nikdo takový není a byla to pravda. Dovedu totiž lidem „vlézt do hlavy“ a vcítit se do toho, co prožívají.

Poznám třeba také na dálku umírajícího člověka – řekla jsem, už neodcházejte, ale buďte silní. Klienti se mě pak ptali, jak jsem to mohla na dálku poznat, protože mi jen zavolali, že mám pomoct. Bohužel ale volali až na poslední chvíli, tady pomoci nebylo…“

Numeroložka, Léčitelka, Mistr reiki

A jak Alexandru vnímají kolegyně za karty světla:

Musíme upozornit, že Alexandra pracuje trochu jinak a souvisí to s jejími schopnostmi. Takže pokud zavoláte právě jí očekávejte, že si řekne o Vaše  jméno , datum narození a otázku a požádá Vás, aby jste zavolali za pár minut, kdy se ona bude plně koncentrovat na Váš problém a sdělí Vám Vaši odpověď. To je její styl práce a spousta spokojených i překvapených klientů potvrzuje její kvalitu a vysokou profesionalitu.

 „Alexandra, my jí říkáme Sašenka, je takové naše sluníčko. Žila mnoho let v orientu a zažila tamní magii na vlastní kůži. Jako jediná z nás nepotřebuje žádné věštecké pomůcky. Když o to ale někdo stojí, karty mu vyloží“, uzavírají slova chvály kolegyně.

O tom, že je Alexandra skvělý diagnostik, svědčí nejen příběh, který vylíčila o několik řádků výše, ale také skutečnost, že jí dokonce samotní lékaři volají a žádají o pomoc. Dlouhou dobu se věnuje také numerologii, kde každé číslo má svůj specifický a magický význam.

Obracejí se na ni ovšem také lidé pohřešující své blízké a nutno podotknout, že v naprosté většině případů se nemýlila. Její schopnosti až nahánějí strach: Vidí. Zpětně je schopna určit, kdo na co zemřel, neomylně pozná sebevrahy a určí, proč zemřeli.

Ale nechceme Vás děsit. Sašenka je především velice skromná, nyní už venkovská žena. Zamilovaní ji vyhledávají a ptají se jí, jestli se k nim jejich partner hodí či jaké má povahové rysy. Dokáže být tedy nápomocna nejen v těžkých životních situacích, ale také v dobách, kdy jsou klienti šťastni a chtějí si své štěstí tak trochu „pojistit“.

A ještě něco. Sašenka má svůj specifický styl práce, takže se může stát, že Vás požádá, abyste hovor ukončili a zavolali jí později, aby se mohla zcela ponořit do Vašeho problému či otázky. Potom jí můžete znovu zavolat a ona Vám poskytne odpověď po svém, bez příkras, ale pravdivě a s řešením. A to za to stojí, co říkáte?