Kartářka Iva

Volejte Ivu 906 50 60 50 Klapka č. 18 Jen 50,- Kč za minutu

Kartářka IvaJmenuji se Iva a ezoterikou se zabývám více let.

K ní mě přivedla zkušená kartářka, které dnes vděčím za to, co mě předala. Snažím se lidem ukázat,kde je na jejich cestě možné riziko a jak se mu vyhnout a naopak danou situaci vyřešit k jejich spokojenosti.

Kartářka Iva vykládá karty

Ke své práci a výkladu používám hlavně karty tarotové, žolíkové, cikánské, andělské a karty leNormand a Ivy Hüttnerové.

Tarotové karty Vám pomohou najít východiska a správný směr z mnoha životních situací. Andělské karty nám naopak ukazují, na jaké oblasti života je dobré se právě teď zaměřit a soustředit.

Tarot, andělské karty, LeNormand

Pokud jste se rozhodli využít mého výkladu a poprosit mé karty o odpověď, ráda Vám pomohu, ikdyž to hlavní rozhodnutí je stejně jen na Vás. S andělskou láskou

Tato zavedená kartářka s četnou klientelou má za sebou velké akce ezoterického zaměření,její předpovědi jsou přesné a plní se velmi rychle.

Bonus pro Vás: Očista Vašeho fyzického, éterického a mentálního těla.

Očista biopole, aury

Aura neboli biopole, které obklopuje fyzické tělo každého z nás, dává informace o stavu celé struktury bioenergie člověka. Je tam zapsané vše – od spektra vibrací identifikujících každého člověka, až po nejmenší drobnosti. Lze se dozvědět i o svých předcích, prostředích, kde žili, také o zdraví a zásobě energie, psychickém stavu, o stavu současném, minulém i budoucím.

Charakteristika aury závisí na práci čaker – hlavních kanálů pro tok životní energie v těle. Podle východních filozofií lze na auře včasně detekovat problémy dříve, než se projeví ve fyzické rovině.