Kartářka Iva

Sdílejte nás:

Volejte Ivu 906 50 60 50 Klapka č. 20 Jen 50,- Kč za minutu

Kartářka IVA

Iva – kartářka, numeroložka a intuitivní astroložka

Člověk přichází na tento svět s určitým  posláním a životním úkolem pracovat na sobě. Každý z nás si vybírá čas, místo a rodinu do které se chce narodit. Nic není náhoda a vše co nám do života přijde je energie, kterou máme zpracovat a která nás v životě posouvá k úkolům a poslání, které si máme tady splnit, Záleží na každém z nás. který vzorec si otevřeme.

Posláním astrologie je nahlédnout do našich vzorců a upozornit na situace, které se v našem životě mohou otevřít. Karmická astrologie nás upozorní na to,  co nám zanechali naši předkové a na čem je potřeba pracovat v našem životě.

Numerologie nám může pomoci najít naši cestu životem a pochopit životní situace, v kterých se právě nacházíme. Též nám může ukázat životní cykly do kterých budeme v průběhu života vstupovat.

  • Tarotové karty nám umožní nahlédnout do našich životů,  budoucnosti  a skrz ně  poznat sám sebe.
  • Karta Lenormand jsou  jasně dané a ukážou cestu, na kterou jsme se právě dostali.
  • Karty Andělské nás pohladí a předají poselství našich Andělů strážných.
  • Karty Symbolon – kde jsou prvky astrologie, přesně určí postoj a naše pocity v situacích, v kterých se nacházíme.

To vše je krásně propojeno a jako celek nám dá přesné informace o naší životní cestě.

Moje práce s astrologií, numerologií s kartami je pro mě posláním, prací a úkolem s láskou předávat dál jejich energii svým klientům k nalezení harmonie, celistvosti, lásky a radosti do Vašich životů. Svoji práci miluji a s pokorou a láskou Vesmíru děkuji.

S láskou, Vaše Iva