Články

Věštění budoucnosti – Vánoční předpovědi a čarování

K vánočním svátkům, které pomalu ale jistě klepou na dveře, patří nejen jakýsi vnitřní klid a vzájemná náklonnost, ale také magické rituály a závoj tajemna, díky čemuž se toto období těší tak velké popularitě. Chcete si i Vy svátky narození Ježíše Kriste ozvláštnit trochou magie a čarování? Pak nezbývá, než se nechat inspirovat našimi radami a tipy.

výklad karet online, zavolejte si

Typy a rady na magické Vánoce

Vánoce, výklady karetO věcech budoucích nám může mnohé napovědět jeden z nejtradičnějších symbolů Vánoc – svíce. Pokud ji totiž budete bedlivě pozorovat právě během štědrovečerní večeře, může Vám napovědět, co Vás čeká a nemine. Na co konkrétně se však zaměřit? Když hoří jasným plamenem, čeká nás spokojenost. V takovém případě si tedy můžete oddychnout a dále si užívat jedinečnou vánoční atmosféru. Ovšem pokud oheň polehává, někdo usiluje (např. pomocí pomluv) o to, aby nebyla rodina v pohodě. Obezřetní buďte také tehdy, když svícen jiskří – to totiž symbolizuje riziko hádek. A pokud snad svíce samovolně zhasne, znamená to, že někdo odcestuje nebo onemocní a příští rok tedy u svátečního stolu již nebude.

O budoucnosti Vám však může mnohé napovědět i chvojí. Po večeři kousek z něj namátkou utrhněte a zaměřte se na jeho vzhled. Proč? Bude-li zelené, značí svatbu, slávu a radost v nastávajícím roku. Pokud ale bude chvojí spíše zvadlé, znamená dlouhé čekání. Stejně tak jeho suchá větvička nesymbolizuje nic pozitivního a upozorňuje na možnou samotu. Obezřetní buďte také při trhání chvojí. Ptáte se proč? Je to prosté: ten, kdo utrhne největší kus, vydělá mnoho peněz. Ani majitelé nejkratšího kousku chvojí však nemusí zoufat. Právě ty totiž nejrychleji potká láska.

Bez povšimnutí nemůžeme ponechat ani vánoční stromeček. Doporučujeme přitom pověsit na tento nepřehlédnutelný vánoční symbol ozdobičku, jež by nejlépe znázorňovala Vaše přání. Ideální je přitom koupit ozdobu v takovém tvaru, který dokonale ilustruje Vaše tužby – například dům či auto. Další účinnou možností je ovšem také třeba to, že si na baňku nalepíte vlastnoručně nakreslený obrázek, jenž prozradí, po čem opravdu dychtíte. Jestliže po něčem horečnatě toužíte, pomoci může i to, že napíšete svá přání na lísteček. Posléze vložte toto přání do červené obálky a pověste jej na stromeček. Po Třech králích a odstrojení stromečku přáníčko spalte a popel rozfoukejte po větru.

A jakou máme radu pro ty, kteří v novém roce vyhlíží lásku svého života anebo by rádi uzavřeli sňatek? I v tomto případě je to velmi jednoduché: snězte po večeři jablíčko a spočítejte jadérka. Budou-li jadérka dvě nebo čtyři, velká láska na sebe nenechá dlouho čekat. Když se jich ale ukáže víc než šest, můžete se těšit rovnou na zásnuby.

Příprava na následující rok

A na úplný závěr samozřejmě nemůžeme vynechat otázku peněz. Ostatně, právě to asi zajímá většinu z nás. Jak si tedy zajistit plnější peněženku v následujících dvanácti měsících? Při chystání vánoční koupele hoďte do vany několik mincí. Právě ty Vám totiž zajistí hojnost financí po celý rok. Poté je schovejte do kapsy a když budete chtít přivolat větší hojnost, občas s nimi zaštěrchejte.

A to je od nás již opravdu vše. Věříme, že jsme Vás inspirovali a prožijete nádherné vánoční svátky. Přeje úspěšné a ničím nerušené dny roku 2013!