Horoskop na prosinec

horoskop,znamení zvěrokruhuPranostika pro poslední měsíc v roce říká:

Není-li prosinec studený, bude příští rok hubený.
Když v prosinci mrzne a sněží, úrodný rok na to běží.

Jsou-li v zimě po cestách ledy, podaří se výborně zelí.

Co Vás čeká v prosinci?
Dozvíte se z našeho horoskopu a od našich kartářek na telefonu!

BERAN

Poslední měsíc v roce byste měli zpomalit a popřemýšlet o svém životě. Je vhodný čas odpustit někomu, s kým jste se rozešli ve zlém. Ve vašem okolí by mělo dojít k velké nečekané, ale milé změně. Může se jednat o svatbu, přírůstek do rodiny či pracovní nabídku. To vše vás nutí tak trochu bilancovat. Prožijete celkem poklidný zbytek roku. Pozor si pouze dejte na chřipku či nachlazení. Dopřejte tělu čas, aby se mohlo uzdravit. Jinak se nemoc bude vracet.

BÝK

Těšíte se na klidné a pohodové večery s rodinou. Dodává vám to pocit jistoty a bezpečí. Potřebujete být opečovávaní a dokážete být za to vděčni. Všeho budete mít koncem roku dostatek. Nezadaní mají velkou naději najít nového partnera. Štěstí přeje těm, kteří dokážou sdělit svoje pocity.  Nehrajte si na tajemné, budete tak spíše působit nafoukaně a odměřeně. V pracovní oblasti opomenete dokončit něco, co jste už dříve slíbili. Bohužel tato povinnost vám sebere nějaký čas, který jste mohli strávit příjemněji.

BLÍŽENCI

Prožíváte uspěchané období, nic nestíháte. Stále řešíte staré záležitosti a zdá se, že dny jsou stále kratší. Potřebovali byste více času jak na práci, tak na své blízké. Je třeba si uspořádat priority. Některé věci můžete řešit až příští měsíc. Nezapomeňte naslouchat svým blízkým a splnit jejich přání. Ukážete tak, že i přes vaši roztěkanost vnímáte dění okolo sebe. Poslední dny v roce budou plné pohody a odpočinku. Budete se cítit ve skvělé kondici a možná dostanete i chuť věnovat se sportu.

RAK

Čekají vás nepříjemnosti a hádky. Budete muset čelit negativní náladě. Je těžké zachovat si chladnou hlavu. Možná budete svých rozhodnutí litovat, ale někdy člověk musí rozhodnout špatně, aby si následně uvědomil chybu.  Alespoň se poučíte pro příště. Bude to vyčerpávající období. Rodinná atmosféra vám nepřidá na energii. Popravdě čekáte na nadcházejí svátky, jako na smilování. Konečně si budete moci odpočinout a najdete i čas na své přátele. Dávejte si pozor na své úspory, uzavřením nevhodné smlouvy, můžete přijít o více.

LEV

Hodně bilancujete a přemýšlíte nad uplynulým rokem. S jednou věcí se nedokážete smířit. Možná vám pomůže probrat své myšlenky s někým blízkým. Přítel vám může dát cennou radu, která vám ukáže cestu. Obecně konec roku bude pro Lvi plný citů, lásky a porozumění. Osamělí jedinci mají velkou příležitost potkat vhodného partnera. Zadaní budou uprostřed rodiny jako v ráji, musí však pro to také něco udělat. Buďte pozorní a všímaví.

PANNA

Vzpomínáte si na své letošní předsevzetí? Rok pomalu končí a ne každý může být se svým plněním spokojen. Než začnete přemýšlet nad novým předsevzetím, zkuste raději změnit celkový přístup k životu. Naučte se pravidelně každý měsíc si najít čas věnovat se jen sám sobě nebo svým zájmům. Hledejte radosti v obyčejných věcech. Být co nejvíce v pohodě vám pomůže jednat nad věcí a s nadhledem. Není lehké se tomu naučit, ale právě Pannám s tímto přístupem se bude v příštím roce dařit.

VÁHY

Šlechetní lidé ještě nevymřeli. Pokud vám někdo z kolegů dá dárek nebo vás pozve na oběd, nehledejte v tom vedlejší úmysl. Prostě vám chce jen udělat radost. Puntičkářství může mnohým Vahám způsobit vrásky na čele. Ke konci roku se nahromadí více věcí k řešení. Touha po preciznosti vás může dohnat až na pokraj vašich sil a Vánoce si ani neužijete. Uvědomte si, že nic tímto rokem nekončí, nevyřešené věci nakonec mohou počkat. Dávejte si pozor na prochladnutí, posilujte svoji imunitu čajem se zázvorem a citronem.

ŠTÍR

Je čas na změnu. Prosinec přeje novým láskám, ale i přátelstvím. Můžete potkat člověka, který vám bude blízký svými názory a pohledem na svět. Bude to dobrý partner pro vaše pracovní nápady. Zdědíte nebo získáte finanční obnos či nemovitost. Tento zisk vám může zamotat hlavu při rozhodování, jak s ním naložit. Pečlivě si rozmyslete případné investice či prodej. Raději vše projednejte s rodinou, aby nedošlo k nedorozumění. Rodinné neshody kvůli penězům nejsou v této době nic neobvyklého.

STŘELEC

Prožíváte klidné a láskyplné období, máte dobrou náladu. Zdá se, že vám ji nemůže nic zkazit. Prostě si užíváte poslední dny v roce a je to v pořádku. Zasloužíte si to. Dokážete si najít čas na sebe i svou rodinu. Nezadaní Střelci by měli vyjet někam, kde to ještě neznají. Změna prostředí jim velmi prospěje a možná poznají někoho zajímavého. Vše má svůj čas, proto se nenechte unést lichotivými řečmi. Prostě si užívejte. Potrápit vás může bolest zad či nohou. Chce to pravidelný pohyb a dobře vám udělá i masáž.

KOZOROH

Nejúspěšnější budete v týmové práci a společných projektech. Někdo z vašich kolegů či přátel vám nečekaně pomůže v nepříjemné situaci. Bude to od něj velké gesto, se kterým jste nepočítali. Velice vás to povzbudí a na svět začnete pohlížet v lepších barvách. Osamělí Kozorozi by měli vyrazit do společnosti a nesedět doma. Pro hledání partnera musíte sami také něco udělat a ne jenom hořekovat nad svým životem. Koncem měsíce vám nebudou stačit peníze, musíte sáhnout do úspor. Vaše přirozená spořivost vám proto přinese několik bezesných nocí.

VODNÁŘ

Máte v hlavě nové plány a myšlenky. Více si věřte a zrealizujte je. Není čas nic odkládat. Pokud pomýšlíte na změnu zaměstnání, udělejte to hned. Potřebujete novou inspiraci, aby vás práce bavila. Proto neváhejte a přijměte nabídku, o které dávno sníte. Sice si tím příliš finančně nepolepšíte, ale v této chvíli jde spíše o vaši spokojenost. Rodinná atmosféra se zklidní začátkem Vánoc a prožijete společně pěkný konec roku. Nezapomeňte na své starší příbuzné, se kterými se často nevídáte. Určitě je vaše návštěva potěší a vy budete mít dobrý pocit.

RYBY

Horoskop říká, že v prosinci nebude lepšího společníka, než toho, kdo se ve znamení Ryb narodil. Budete sršet humorem a nápady. Kam přijdete, tam si získáte posluchače. Dá se říct, že celý měsíc bude jedním velkým mejdanem. V práci a doma bude vládnout klid a pohoda, takže se můžete naplno věnovat těm, na které během roku nezbyl čas. Pro partnera přichystáte velké překvapení v podobě netradičního dárku. Záleží jen na vás, jestli společně pojedete do teplých krajin nebo přivítáte Nový rok v jiném prostředí, než doma u televize.