Kartářka Anabella

Sdílejte nás

Volejte Ivetu 906 50 60 50 Klapka č. 37 Jen 50,- Kč za minutu

Už když jsem byla malá, bylo mi dáno vidět to, co je ostatním skryto.

Vychovávala mě převážně prababička, která byla velice moudrá, laskavá a zasvětila mě do tajů přírody a bylin.

V dětství a v průběhu života jsem měla různé sny, inspirativní, varovné, nesoucí poselství, nebo odkrývající budoucnost.

Byla jsem klidné a introvertní dítě, které většinu času trávilo ve svém vnitřním světě, komunikací s Elfy, skřítky a občas i s anděly.

Rodiče ani děti mi nerozuměli

Pro rodiče jsem byla neuchopitelná, z jiného světa a často jsem mluvila o věcech, které oni neviděli a neslyšeli. Pro děti ve škole jsem byla taky příliš odlišná a tak jsem většinu času trávila sama se sebou, což mám ráda do dnes a samotu považuji za dar a místo načerpání sil.

Možná díky mému vyzařování,  mě od dětství navštěvovaly duše zesnulých a snažily se skrze mne předat vzkazy živým. Vzkazy, které již nestihly předat a které jim mnohdy bránily v odchodu ke Stvořiteli. V mých sedmnácti letech jsem prožila zážitek velmi podobný klinické smrti a vše, co jsem v dětství znala a viděla,  se znovu probudilo.

Když mi bylo devatenáct let

V mých devatenácti letech jsem se setkala s  duchovním učitelem, který byl mág, věštec a exorcista. Naučil mě zacházet s vlastní energií a vážit si daru, který mi byl dán. Výkladem karet se zabývám aktivně,  právě od svých devatenácti let, tedy více jak dvacet let a z toho jsem 12 let vykládala karty profesionálně.

Tarotové karty

Používám Tarotové karty a ovládám věštění z křišťálové koule, práci s kyvadlem a s energiemi. Křišťálovou kouli používám i při výkladech karet k posílení energie a k urychlení přenosu informací. Její magická energie,  je pro mě velkým pomocníkem. K její pomoci a energii přistupuji s vděčností a s pokorou, stejně tak, jako ke svým kartám.

Tarotové karty mnohdy odkrývají chyby minulosti, které nám brání prožívat naplněný a šťastný život. Někdy stačí tuto křivdu vyslovit, vynést na světlo, aby mohl být započatý proces odpuštění. Protože negativní emoce,  skrytá v podvědomí způsobuje blokaci průtoku energií a jejím vyslovením a pochopením,  je započata transformace a léčba duše.

Někteří lidé se obávají toho, co jim karty odhalí. Těch informací se netřeba se bát, protože každému je odkryto pouze tolik, kolik mu v daném okamžiku náleží vědět a odhalují informace, které jsou prospěšné pro celkový vývoj.

Pravda osvobozuje

Pravda osvobozuje a léčí a karty umožňují pravdě vyplout na povrch. Ovšem pokud se ptáte lstí, budou vás mást. Pokud přicházíte se srdcem otevřeným, dostanete víc, než čekáte. Při výkladu doporučuji si dělat zápisky, jelikož mysl má tendenci si pamatovat pouze to, co se jí hodí.

Pokud jste připraveni vydat se se mnou na cestu poznání, první krok je zavolat…

S láskou kartářka Anabella