Narozeninový horoskop pro Panny. Co je čeká a jak si je získat?

Sdílejte nás

Slunce vstoupilo do znamení Panny 22. srpna ve 23:34. Všechna znamení pod vlivem této konstelace mohou podrobit analýze vztahy s lidmi ve svém blízkém okolí.

Samotné Panny budou v pokušení více podléhat lásce, i přes různé nedostatky vyhlédnutých poloviček.

 

Zrozenec v Panně chce všemu rozumět a vše obsáhnout, názory své i druhých rozložit na prvočinitele. Proto, když se objeví láska, pozoruje každý záchvěv svého srdce a celé hodiny pak přemýšlí, jak vše zařídit co nejlépe. Ve chvíli, kdy získá jistotu, že nalezl toho pravého, vystaví si ideální vztah. U Panny počítejte s tím, že když vám chce zalichotit, děsně vás zkritizuje, nebo vám něco zkritizuje. Vlastně vám tím projevuje svoji náklonnost. Chce to občas klapky na uši. Vše má navíc potřebu plánovat a podléhat neustálé sebekontrole a touze být stále lepší a moudřejší.

 

Jak si získat Pannu?

 

Upřímností, pevnými a rozhodnými pohledy na život. Pokud se navíc dovedete postarat sami o sebe a nerozhazujete peníze všemi směry, její pozornost máte zaručenou. Na začátku známosti však nepočítejte na rychlý rozvoj vztahu. Panna je mistr pozorování. Musí se rozhodnout v čem jste jiných kandidátů lepší. Zdravé sebevědomí se bude hodit.

 

Pannám vládne Merkur, planeta zvídavosti a rychlého intelektu, proto během namlouvání budou klíčové diskuse na intelektuální úrovni. Pokud máte ještě něco navrch, jako praktické dovednosti, získáte body navíc.

Bavte s Pannou a nestyďte se sdělit své úspěchy. Imponují jim lidé, kteří mají pod kontrolou svůj život a zároveň dokážou řídit jiné.

 

Buďte opatrní s odpovědí na každou otázku

 

Panna vám bude dávat množství záludných otázek, aby vás dobře poznala. Nedůvěřivost je totiž převažující povaha. Pokud vycítí že něco hrajete, či s ní manipulujete, zmizí bez slůvka rozloučení. S Pannou to není snadné, ale pokud naleznete společná témata, známost vás může mile překvapit.

 

Pro Pannu je velmi důležité stejné smýšlení, jak náboženské, tak politické. Vztah je pro tato zemská znamení vážná věc, proto nepřelétá z květu na květ. Buďte opatrní. Když uvidí houf dalších rivalů okolo vás, raději rezignuje, než by o vás bojovala. Flirty s Pannou rychle končí, protože nerada hraje na napůl. Vše musí být pro ni jasné. Tak, nebo tak, ale ne napůl.

 

Jak je na tom Panna s líbáním?

 

Ve zvěrokruhu zosobňuje nevinnou princeznu, která touží po náklonnosti, ale myslí si, že to není správné. Její polibky jsou více nesmělými pusinkami, když má jistotu soukromí. Nerada se projevuje před cizími lidmi.

 

Když získáte Pannu, přichází čas zvolnit životní tempo.

 

Zapomeňte na šílené večírky a překvapení, protože Panna není ten pravý romantik. Samozřejmě výjimka potvrzuje pravidlo. Nemá totiž v sobě příliš spontánnosti. Do vztahu jdou jako do každého vážného životního úkolu, tedy racionálně, metodicky a s konkrétní vizí. Pokud něco chcete, mluvte s ní o tom přímo. To, co si řeknete, bere opravdu vážně.

Panna by chtěla mít dokonalého partnera, a proto vám bude kriticky říkat, jak vypadáte a bude se snažit vás vylepšovat jak po vzhledové stránce, tak po charakterové. Když má slibnou kariéru, stejně si bude stěžovat na šéfa. Ona by to přeci dělala lépe.

 

Na co si dát pozor?

 

Především na zdraví. Panny jdou z extrému do extrému. Buďto se zdravím zabývají příliš, anebo o sebe nedbají. Utrácení za bydlení může být složitější, zvláště pokud by chtěli větší luxus. Panna bude chtít mít poslední slovo v každé situaci a nedovede si představit, že byste udělali něco, co by bylo mimo její kontrolu. Žít s Pannou je nekonečná diskuse. Pokud zmlkne, je to znamení, že není něco v pořádku. Když se přestane ptát a šťourat, je jí to jedno, protože už může být jednou nohou v novém, lepším vztahu.

 

Panna v roce 2021 všechny překvapí

 

Neptun obměkčí srdce a možná se dočkáte více romantiky. Ale to je teprve začátek, protože v roce 2022 budou Panny díky Jupiteru mistry ve flirtování.

Zadané Panny přestanou vytáčet okolí a ty, které ještě nikdo nespoutal, budou hledět na život veseleji. V roce 2022 jde Pannám velký úspěch a štěstí v lásce.

 

Nejlepší data pro lásku v roce 2021 pro Panny

 

10.9. až 6.10. Venuše v sextilu přeje flirtům a novým známostem. 5.11. až do konce roku 2021 Venuše v trigonu slibuje povedený a plný citů konec roku.

 

Tyto dny je potřebná obezřetnost

 

29.7. až 14. 9. Mars v konjunkci nese méně pochopení pro druhé. Od 3.12. až do konce roku 2021 Mars v kvadratuře nese závistivost.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Andělský horoskop od 18. 9. do 17. 10.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Díky tomu, že jste dost empatičtí, rodina si vás vybere do role smírčího soudce. Existuje zřejmě ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Venuši se Saturnem v kvadratuře pocítíme hlavně v citové oblasti

Kvadratura Venuše se Saturnem povede vaši pozornost ke vztahům. Snažte se vyhnout komentářům, jinak Slunce s Plutem věští problémy. Uran vás k tomu všemu potáhne ...
Kartářka píše...

Když se nedaří… aneb den D

Všichni to čas od času známe. Ráno vstaneme, opaříme se čajem, došly vločky a koupelna je nedobytná… To je zas den, říkáme si. Může být ...
Kartářka píše...

Jakou sílu mají schůzky pod kaštany?

Kromě toho, že vás stromy provází na vašich procházkách cely rok, nyní můžou pomoci. Svojí energií mohou posílit zamilované, anebo hledající životního partnera. Stromy mohou ...
Kartářka píše...

Naučit se říkat NE

Pohlídáš mi zítra dcerku? Ano. Budeš místo mě ve středu v práci? Ano. Oslavu uděláme u tebe? Ano. Ve dvě máš čas? Ano… Opravdu? Co takhle ...
Kartářka píše...

Karta týdne 13.09.-19.09. Král holí; komu se ozve stará známost a kdo najde lék na duši?

Beranům jde úspěch, Šírům se vrátí ztracené, Lvům přichází atraktivní známost... Co čeká vás? Máte příznivé období pro nové začátky spíše krátkodobých věcí. Karta Krále ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 13.9.-19.9. Mějte se rádi!

Panny, poslední dny máte na své okolí dost vysoké nároky. Vodnáři, jsou před vámi nové výzvy v milostné oblasti. Váhy, neotálejte s odpověďmi na zajímavé ...
Kartářka píše...

Nevyžádaná rada…

„Myslím to s tebou dobře“, tuto de facto nesmyslnou větu jako tečku za delším či kratším monologem plným rad zřejmě znáte. Od své matky, tety, babičky… ...
Kartářka píše...

Staré duše

Už jste slyšeli pojem stará duše? A jste starou, nebo mladou duší, či zralou? Na tom jestli se vidíte starou, či mladou duší, váš věk ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna bude v opozici s Uranem (11.9.) a plány vyjdou, jenom jinak!

V pátek se octnou dvě planety, mající vliv na naše blaho ve Štíru. Co dodat? Raději se nehádat, neprovokovat, neplánovat a počkat, až to přejde. V sobotu ...
Kartářka píše...