Karta týdne 6.6. – 12.6. je Mág. Jde si možnými i nemožnými způsoby za štěstím

Lvi, nyní započaté věci vám ve svém výsledku ponesou potěšení. Střelci, stojíte na počátku dlouhého a důležitého předsevzetí. Ryby, pokud si procházíte těžkými zkouškami, pak tato karta ukazuje vítězství a přechod do pozitivního období.

Katra Mága přeje chytrým a moudrým lidem. Vězte tedy, že pro vás nyní nastává období, kdy je potřeba začít využívat svá nadání, realizovat touhy a zejména se nebát mluvit. Komunikovat. Karta Mága bývá spojována s archetypem Merkura, okřídleného posla bohů a jejich vnuknutí. Je symbolem lidské aktivní tvořivosti. Lidé jsou dle svého božského pravzoru velmi tvůrčí. Mějte na paměti, že nemít žádná přání a touhy k realizaci je předzvěstí úpadku a žene to lidi do neštěstí tak, jako kdyby páchali samotné zlo. Silná vůle, jistota v sobě samém, podepřené rozumem a vírou ve spravedlnost vedou člověka k těm nejvyšším metám chráníc jej před veškerým nebezpečím. Štěstí vám může přinést muž po čtyřicítce, všeuměl.

Ve vztazích karta Mág naznačuje, že se budete stále poznávat i hodnotit. Pochopením druhého získáváte převahu.

Ve finanční sféře naznačuje, že nejvíce získá ten, kdo zná informace včas. Jedna věc je to, co se děje na povrchu a druhá věc je to, co je pod tím napsáno neviditelným písmem. Buď si budoucnost budete tvořit sami, nebo vám ji budou tvořit druzí. Vaše schopnost nedat se napálit vychytralými lidmi projde zkouškou.

Ve zdravotní sféře je dobré nepropadat panice.

Beran

Začíná vám nová životní etapa. Práce bude více v rovině intelektuální než pracovní. Porovnáte si své ideály a ideje a srovnáte je s tím, jak to máte ve své situaci vy. Příliv vitální energie a uzdravení. Mág vám nese něco, co by se dalo nazvat slovy nová etapa.

Býk

Vaše materiální situace se spraví díky vaší vlastní práci. Pomoc vám může přijít i z vnějšku (Bohatý ctitel, nebo dítě). Čekají vás také různé spekulace.

Blíženci

Nový a nečekaný zážitek v soukromém životě je na cestě. Karty vám mohou ukázat další směr. Pokud jste žena, je možné, že se změnou místa potkáte mladého muže. Postupujte diplomaticky. Přinese vám to oporu, sympatie a pomoc.

Rak

Organizaci rodinného života budete zvládat. Můžete se krátkodobě, či dlouhodobě stěhovat, nebo tuto možnost řešit. Váš majetek se může rozrůst. V okolí máte muže, který se těší uznání. Budete mít nadhled.

Lev

Něco můžete započít, a to vám ve svém výsledku ponese potěšení. Může se jednat například o novou lásku, nebo třeba pověsíte nový obraz anebo začnete dělat něco nového, a to ponese plody. Pokud řešíte děti, ty budou chytré, a tak si najdou svou originální cestu a své místo v životě. Jde vám dobrá volba.

Panna

Příznivé změny v práci či možnost nové dohody, nebo kontraktu. Vaše plány budou realizovány. Pro nemocné možnost zlepšení stavu a celkově ozdravení.

Váhy

Pro Váhy nese karta Mága spíše spolupráci i v různých důležitých oblastech než lásku. Může se opírat o bohatství a úspěch, které ty dva nějak pojí. Někdy tato karta věští i novou lásku. Každopádně je o porozumění.

Štír

Čeká vás nečekané dědictví. V jaké oblasti to bude a zda jde o hmotné, či duchovní věci se dozvíte. Každopádně můžete odhalit sílu své sexuality.  Jde vám období transformace. Tato karta nese znovuobjevenou svobodu.

Střelec

Budete stát na počátku dlouhého a důležitého předsevzetí. Vytrvalost v touze si je splnit stojí za úspěchem. Tato karta věští přínosné změny půdy pod nohama a možnost výhodných transakcí se zahraničím. Může také předpovídat návrat někoho nepřítomného.  Jste na něčem, čemu se říká přestup.

 

Kozoroh

Mág vám pomůže triumfovat nad věcmi, které vám bránily plnit si sny. Karta Mága vám věští více či méně vzdálený úspěch, start nové kariéry, nové místo, změnu profese, nebo alespoň různé naděje a mocné ochránce. Muž, či milenec může nést sexuální, či materiální uspokojení. Pokud máte nemocnou maminku, její stav se zlepší. Pozor, úspěchy vám jdou pouze za předpokladu, že zůstanete svým chováním diplomaté. Pak vám jde vzlet.

Vodnář

Mág vám přináší štěstí. Umělecké nebo politické. Změnu nepřátel na přátele. Mág usnadňuje navazování známostí. Můžete mít pocit syna nesoucího záštitu svému otci. Díky vašim přátelům získáte výhody. Čeká vás jednání.

Ryby

Pokud si procházíte těžkými zkouškami, pak tato karta ukazuje vítězství a přechod do pozitivního období. Vaše materiální satisfakce může být větší než ta citová. Přichází vám zlepšení.

Pro Kartářky světla Helen Stanku
Foto: Shutterstock
PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 27.6.-3.4. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 27.6.-3.7. Čím nás potěší novoluní v Raku?

V pondělí 27.6. přinese konjunkce Luny s Merkurem skvělou zprávu pro lidi, kteří se nebojí letních aktivit. Vše půjde rychle a efektivně. V úterý 28.6. nese ...
Kartářka píše...

Čas vyklidit skříně…

Stojíte před plnou skříní s tím, že nemáte co na sebe…? Klasika. Poslední léta tuto otázku nehrotíme a večírky příliš nehrozí, ale pokud se máme setkat ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články