Karta týdne 29.11.-5.12. je Mág. Jde si možnými i nemožnými způsoby za svým štěstím

Lvi, nyní započaté věci vám ve svém výsledku ponesou potěšení. Střelci, stojíte na počátku dlouhého a důležitého předsevzetí. Ryby, pokud si procházíte těžkými zkouškami, pak tato karta ukazuje vítězství a přechod do pozitivního období.

Katra Mága přeje chytrým a moudrým lidem. Vězte tedy, že pro vás nyní nastává období, kdy je potřeba začít využívat svá nadání, realizovat touhy a zejména se nebát mluvit. Komunikovat. Karta Mága bývá spojována s archetypem Merkura, okřídleného posla bohů a jejich vnuknutí. Je symbolem lidské aktivní tvořivosti. Lidé jsou dle svého božského pravzoru velmi tvůrčí. Mějte na paměti, že nemít žádná přání a touhy k realizaci je předzvěstí úpadku a žene to lidi do neštěstí tak, jako kdyby páchali samotné zlo. Silná vůle, jistota v sobě samém, podepřené rozumem a vírou ve spravedlnost vedou člověka k těm nejvyšším metám chráníc jej před veškerým nebezpečím. Štěstí vám může přinést muž po čtyřicítce, všeuměl.

Ve vztazích karta Mág naznačuje, že se budete stále poznávat i hodnotit. Pochopením druhého získáváte převahu.

Ve finanční sféře naznačuje, že nejvíce získá ten, kdo zná informace včas. Jedna věc je to, co se děje na povrchu a druhá věc je to, co je pod tím napsáno neviditelným písmem. Buď si budoucnost budete tvořit sami, nebo vám ji budou tvořit druzí. Vaše schopnost nedat se napálit vychytralými lidmi projde zkouškou.

Ve zdravotní sféře je dobré nepropadat panice.

Beran

Začíná vám nová životní etapa. Práce bude více v rovině intelektuální než pracovní. Porovnáte si své ideály a ideje a srovnáte je s tím, jak to máte ve své situaci vy. Příliv vitální energie a uzdravení. Mág vám nese něco, co by se dalo nazvat slovy nová etapa.

Býk

Vaše materiální situace se spraví díky vaší vlastní práci. Pomoc vám může přijít i z vnějšku (Bohatý ctitel, nebo dítě). Čekají vás také různé spekulace.

Blíženci

Nový a nečekaný zážitek v soukromém životě je na cestě. Karty vám mohou ukázat další směr. Pokud jste žena, je možné, že se změnou místa potkáte mladého muže. Postupujte diplomaticky. Přinese vám to oporu, sympatie a pomoc.

Rak

Organizaci rodinného života budete zvládat. Můžete se krátkodobě, či dlouhodobě stěhovat, nebo tuto možnost řešit. Váš majetek se může rozrůst. V okolí máte muže, který se těší uznání. Budete mít nadhled.

Lev

Něco můžete započít, a to vám ve svém výsledku ponese potěšení. Může se jednat například o novou lásku, nebo třeba pověsíte nový obraz anebo začnete dělat něco nového, a to ponese plody. Pokud řešíte děti, ty budou chytré, a tak si najdou svou originální cestu a své místo v životě. Jde vám dobrá volba.

Panna

Příznivé změny v práci či možnost nové dohody, nebo kontraktu. Vaše plány budou realizovány. Pro nemocné možnost zlepšení stavu a celkově ozdravení.

Váhy

Pro Váhy nese karta Mága spíše spolupráci i v různých důležitých oblastech než lásku. Může se opírat o bohatství a úspěch, které ty dva nějak pojí. Někdy tato karta věští i novou lásku. Každopádně je o porozumění.

Štír

Čeká vás nečekané dědictví. V jaké oblasti to bude a zda jde o hmotné, či duchovní věci se dozvíte. Každopádně můžete odhalit sílu své sexuality.  Jde vám období transformace. Tato karta nese znovuobjevenou svobodu.

Střelec

Budete stát na počátku dlouhého a důležitého předsevzetí. Vytrvalost v touze si je splnit stojí za úspěchem. Tato karta věští přínosné změny půdy pod nohama a možnost výhodných transakcí se zahraničím. Může také předpovídat návrat někoho nepřítomného.  Jste na něčem, čemu se říká přestup.

 

Kozoroh

Mág vám pomůže triumfovat nad věcmi, které vám bránily plnit si sny. Karta Mága vám věští více či méně vzdálený úspěch, start nové kariéry, nové místo, změnu profese, nebo alespoň různé naděje a mocné ochránce. Muž, či milenec může nést sexuální, či materiální uspokojení. Pokud máte nemocnou maminku, její stav se zlepší. Pozor, úspěchy vám jdou pouze za předpokladu, že zůstanete svým chováním diplomaté. Pak vám jde vzlet.

Vodnář

Mág vám přináší štěstí. Umělecké nebo politické. Změnu nepřátel na přátele. Mág usnadňuje navazování známostí. Můžete mít pocit syna nesoucího záštitu svému otci. Díky vašim přátelům získáte výhody. Čeká vás jednání.

Ryby

Pokud si procházíte těžkými zkouškami, pak tato karta ukazuje vítězství a přechod do pozitivního období. Vaše materiální satisfakce může být větší než ta citová. Přichází vám zlepšení.

Pro Kartářky světla Helen Stanku
Foto: Shutterstock
PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Horoskop na únor

Býci, pohyb na čerstvém vzduchu vám udělá dobře a možná také poznáte nové lidi, kteří vám padnou do noty. Raci, nečekejte na zázrak a ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat ...
Kartářka píše...

Vytvořte si vlastní ochranný runový sigil

Runa by se dala definovat výrazem psaný symbol. Co to znamená? Runy v sobě pojí symbol bezčasé magické myšlenky určitého učení a písmeno. V některých ...
Kartářka píše...

Kočičí pověry aneb černá kočka přes cestu znamená smolný den?

Nejznámější pověru asi každý zná, je to černá kočka přes cestu. Říká se, že budeme mít smůlu. Kletbu můžeme však zrušit tím, že si plivneme ...
Kartářka píše...
/ Články, kočky, pověry

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením. Uran ...
Kartářka píše...
/ Články

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s ...
Kartářka píše...