Kartářka Sonja Simon

Volejte Sonji: 906 50 60 50 – klapka č. 11 (cena 50,- Kč/min.)

kartarka-Sonja-SimonObvykle online:  denně v čase 06 – 24 hod.

Kartářka Sonja Simon

Dlouhodobě se zabývá výkladem karet, ve svém oboru je uznávána nejen v České republice, ale i v cizině, kde jsem dlouhodobě pobývala a kde jsem také získala své uznání.

Mám za sebou tisíce výkladů karet. Mezi mými klienty jsou především podnikatelé, manažeři, manažerky, politici, také klienti ze zahraničí..

O mně
Jsem Vodnář, od dětství vnímám své jasnovidné schopnosti. Výkladem karet se zabývám již desítky let. K výkladu vždy přistupuji s velkou pokorou a úctou.

Používám karty Lenormand, mariášové a též křišťálovou kouli. Pokud mi zavoláte, pomohu Vám překonat Váš strach, obavy a nejistoty a pomohu Vás správně nasměrovat. Každého v životě něco trápí – ať je to láska, zdraví, rodina, finance, vztahy. Většinu z nás také zajímá budoucnost.
Datum narození odhaluje naše životní osudy.
Držím se svého poznatku, že kdo najde cestu ke mně, patří ke mně a mám mu předat informace.

Děkuji za lásku a důvěru. Mám radost, když mohu na Vaše otázky odpovědět bez falešných nadějí a ukázat Vám směr, který Vás povzbudí a Vy se budete moci znovu radovat.

Automaticky všem, kteří se ke mně ten den dovolají, provádím v 21.00 hod čištění čaker – zablokovaných energetických center, které nám obvykle brání v prožívání harmonického fyzického i duševního života.

S láskou a úctou
SONJA