Kartářka Smíšek

Kartářka SmíšekVolejte Smíška 906 50 60 50 Klapka     Jen 50,- Kč za minutu

Co říci o sobě?. Jsem obyčejný človíček. Celý život poslouchám slzičky lidiček, zvířátek i přírody. Snažím se pochopit, co je toho příčinou. Pomáhá mi k tomu moje dlouhodobá  pedagogická praxe, bývalé učitelky, psychologa i psychoterapeuta.

Kartářky se stále učí

Stále se učím. I mne do  života nečekaněa nepřipraveně vstoupily nelehké překážky. Ty, však jde vždy jakýmkoliv způsobem zdolat. Tyto překážky mne právě přivedly na duchovní cestu.

Vždy jsem byla zvědavá, co to je mezi nebem a zemí. Jaké tajemno se zde skývá. Pak mi byla dána příležitost se učit – výklad z karet. Z prvu to byly  cikánské karty, pak i mariášové. Nyní jsou to Lenormandky. Získála jsem poznatky z numerologie, astrologie.

Realita a duchovno

A toto vše kloubím z jakéhokoliv výkladu.Spojuji reálný život lidí jejich cesty-problémy s duchovnem. Snažím se pomoci rozumem, srdíčkem a hlavně životními zkušenostmi mnoha lidí.

Mým přáním i cílem je pomoci všem, kteří dokáží být k sobě upřímní, otevření a hlavně pravdiví. To jsou moje 28.leté zkušenosti v této mé životní pouti. Věřte, že je vždy  jiskřička naděje, plamínek, stěstí a ta hvězdička svítí pro vás. Hlavně se nebát, učinit krok  ke změně.

Strach každého zpomaluje, paralizuje, blokuje. S pozdravem a vždy s úsměvem se těší na zavolání.

Smíšek