Kartářka Alice

Volejte Alici 906 50 60 50 Klapka č. 13 Jen 50,- Kč za minutu

Obvykle online:  denně 24 hodin den/noc

15 let se zabývám kartami cikánskými, andělskými a kartami Ivy Hüttnerové. Zavolejte mi pro výklad karet.

Kartářka Alice a její pohledy do budoucna

Od dětství mám vyvinutou intuici vidět do budoucna. Také čtu z kávové sedliny. Jsem zde proto, abych pomohla všem, kteří mají problémy se vztahy, láskou, financemi a zdravím. Nic není tabu, dokážu poradit a říci, jaké cesty se před Vámi otvírají. A co by bylo pro Vás lepší. Řeknu Vám, co Vás na jaké cestě čeká, záleží pak na Vás, jakou cestu si zvolíte.

Moji přátelé a klienti se na mě obrací s prosbami o pomoc, nikdy je neodmítám, protože vím, jaké to je, když se člověk trápí. Ráda pak slyším, že už je jim po mých výkladech, rituálech a léčitelství dobře.

Výklady pomocí karet, run, kyvadla

Výklady provádím z několika druhů karet, runových kamenů, pomocí kyvadla. Pomáhám i léčit tělo i duši bylinkami, provádím rituály na upevnění vztahu, nebo na odloučení vztahu, aby se v domě držely peníze, pohoda, štěstí, aby každý, kdo jej po mě chce, byl spokojený.

Numeroložka, Léčitelka, kartářka, ovladám reiki šambalu, automatickou kresbu, poradím s ritualy

Bonus pro Vás: Očista Vašeho fyzického, éterického a mentálního těla.

Očista biopole, aury

Aura neboli biopole, které obklopuje fyzické tělo každého z nás, dává informace o stavu celé struktury bioenergie člověka. Je tam zapsané vše – od spektra vibrací identifikujících každého člověka, až po nejmenší drobnosti. Lze se dozvědět i o svých předcích, prostředích, kde žili, také o zdraví a zásobě energie, psychickém stavu, o stavu současném, minulém i budoucím.

Čakry

Charakteristika aury závisí na práci čaker – hlavních kanálů pro tok životní energie v těle. Podle východních filozofií lze na auře včasně detekovat problémy dříve, než se projeví ve fyzické rovině.