Vnitřní síla v nás

Helen StankuPůsobí v nás moc a síla, která je neuchopitelná a přece výrazně ovlivňuje kvalitu našeho života.

Disponujete silnou vnitřní silou?

Lidé, kteří ji mají, bývají často středem pozornosti, aniž by na sebe nějak zvlášť upozorňovali. (Přijdete do obchodu a prodavačka napřed obslouží vás a ne tu paní, co tam již chvilku stojí…).

Nejste neviditelní. Vnitřní síla se projevuje silou pohledu, vyzařuje z hlasu, z gest. Nemusíte křičet a stejně vás všichni pozorně poslouchají.

Odkud se ta síla bere?

Většina lidí se rodí s jistým množstvím této síly. Mají na tom podíl předchozí vtělení, skutky, které mají na svědomí, že máme určité dovednosti, osobnost a charakter. Jasnovidní lidé tu sílu vnímají v auře. Lidé s velkou mocí ji mají jasnější, světlejší, větší. Každý máme svobodnou vůli a tuto moc můžeme posilovat a nebo taky zmenšovat.

Čím méně blokád, tím větší osobní síla a vnitřní síla.

Někdo tuto svoji sílu ani nevyužívá. Třeba díky různým blokům, které nasbírali například v dětství. Veškerá kritika mohla způsobit, že o sobě začali pochybovat. Bojí se jednat  v souladu se sebou, s tím co cítí a ví.

Vnitřní moc a síla způsobí, že víte, co chcete, cítíte sami sebe, víte, co chcete a taky to vyzařujete. Plníte své sny a vize s radostí a hravostí.

Jak zvýšit svoji moc?

Je mnoho způsobů a všechny jsou o práci na sobě. Společným znakem všech cest je cvičení a práce se sebou. Umíte zachovat vnitřní klid, cítíte se jistě, cítíte se hodnotní. Umíte jasně vyjadřovat své názory a potřeby. Často to souvisí s návratem a propojením se na vnitřní dítě.

Tak jako tuto sílu můžete zvětšovat, lze o ni i přicházet.

Podléháním negativních emocí, vnitřní rozedraností a vnitřním chaosem. Neznalostí vlastních pocitů. Také velmi častým požíváním alkoholu. Požíváním alkoholu cíleně a záměrně zmenšujete svoji moc. Alkoholické opojení je slabostí, kdy nekontrolujeme a neřídíme své pocity. Zabíjíte to, co cítíte. A dostáváte se do slepých uliček.

Na chvíli se zbavíte bloků, ale potom přijde vystřízlivění a bloky se vrací a vy jste ještě slabší, neboť jste učinili či řekli něco, co byste za střízliva nikdy nedokázali.

Jedině vy sami můžete zapracovat na zvýšení své vnitřní síly.

Ptáte se proč vlastně?

Tato moc je vnitřní síla ve formě energie. Proto ji většina lidí nevidí. Ale lze jí vidět v jiných rozměrech. (Astrální rovina) Mnohým přichází mezi 35.- 55. rokem života i pocit velké síly a moci, kterou mají k dispozici.

Do života přichází „šťastné náhody“, vnímavější pozorují, co je k těm šťastným náhodám vedlo. Dějí se i těm méně vnímavým. I ti v sobě pociťují sílu a někteří se vše snaží prosadit mocí. Tato síla nás může vést i svést.

Ukazatelem na této cestě by měly být dobré úmysly.

Dává nám hnací motor. Jedni v životě vše promění ve zlato a jiné začne provázet smůla na každém kroku. Důležitá je vaše víra a to, čemu věříte, víra v sebe a neusínání na vavřínech.

Kartářka Helen Stanku

Další články čtěte na: Rady Kartářek světla

 

Sdílejte!