Anděl strážný pana Matěje

Jarka-kartarkaDnešní příběh je opět příběhem skutečným. Stal se zcela nedávno. Můj klient Matěj mi připravil skutečně velmi nádherný den s andělem a já jsem ráda, že jsem jeho radost mohla sdílet s ním a být jak se říká u toho.

Anděl strážný

Pan Matěj je nejen klientem, ale je i můj učitel reiky. Ale protože i on se chce ve své duchovní cestě zdokonalovat, domluvili jsme se, že se podíváme na jeho minulé životy-tedy regresi. Měla jsem z toho ohromnou radost, ale to co jsem na vlastní kůži prožila, opravdu předčilo vše, co jsem zatím se svými klienty prožila.

Vezmeme to však pěkně popořádku. V den „D“ jsme měli oba dva určité obavy a smíšené pocity. Já jsem se nejvíce obávala toho, že se se mnou bude pan Matěj energeticky přetahovat a nenechá mě pracovat, jak budu potřebovat. A naopak, pan Matěj se obával nové situace. A i když věděl, do čeho jde, pak se u něj mísily společně obavy i zvědavost. Ta naštěstí nakonec převládla a my se pustili na cestu do hlubin jeho duše, do míst, která odhalí tajemství minulosti a snad mu dá i nový impulz na cestě do budoucnosti.

V prvním zastavení se pan Matěj uviděl jako kat, který za peníze popravoval a mučil lidi. Jeho jedinou omluvou byla skutečnost, že vše dělal pro svoji rodinu.

Ve druhém obraze se pan Matěj viděl jako malý, asi čtyřletý chlapec, na kterého neustále útočí drak a malý Matěj se nemůže hnout z místa. Cítí se být touto negativní silou úplně ochromen a paralyzován, musel bojovat a bojovat, i když ho to stálo nemalé síly.

To, co se odehrálo ve třetím obraze, mě naprosto dojalo a dostalo. Malý Matěj se najednou vymanil z osidel zla a prošel cestou k lesu. I když byl les černý, malý chlapec se nebál a pokračoval v cestě a odvaha se mu vyplatila. Les najednou zmizel a před Matějem se objevilo obrovské, zářivé bílé světlo a on do tohoto oslepujícího, ale přitom klidného a hřejivého světla, vstoupil. A jak tak pomalu pan Matěj kráčel, jeho mysl byla klidná, všechny zlé myšlenky a zážitky byly zapomenuty a on si pocit klidu vysloveně užíval.

Zajímavý článek  Vnímáte svět barevně?

Tady, téměř na konci cesty Matěje do tajů jeho podvědomí, se uprostřed světla objevil krásný, vysoký anděl. Anděl strážný, jeho anděl strážný. Prozradil vyjevenému a šťastnému Matějovi své jméno a řekl mu, že je rád, že se spolu znovu setkávají. V ten okamžik se stalo něco velmi, velmi dojemného. Po tvářích pana Matěje se začaly kutálet slzy. Jeho rty se usmívaly nádherným blaženým úsměvem a bylo cítit, jak si toto setkání se svým andělem užívá. Byl to velmi krásný a silný zážitek.

A co říci závěrem. Snad jen to, ať vás osud zkouší těmi nejtěžšími zkouškami, ať je váš karmický úkol jakýkoliv, pokud zavoláte svého anděla strážného, vězte, že přijde, aby vám pomohl.

S láskou Vaše Jarka

Příspěvek byl publikován v rubrice Kartářka Jarka, Kartářka píše a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe.
Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.