Jak a proč na jarní očistu domova

alenka-apolenka-fotoRok 2016 je pod vibrací čísla 9 a proto se zbavme všeho, co nepotřebujeme, protože
v roce 2017 máme nové začátky.

Vše souvisí se vším. Podívejme se na domácnost z jiného úhlu pohledu.
Začneme v ní vidět obraz svůj a tedy i obraz našeho života. To potvrzuje známou tézi zakladatele ezoterních nauk Herma Trismegista : „Jak nahoře, tak i dole.“
Na povrchu je viditelná, navenek je prožívaná realita (naše domácnost), dole existuje skrytá, prožívaná pouze vnitřně (naše pocity). Oba světy se v sobě navzájem nejen odrážejí ale současně v zásadě tvoří jeden celek.

Proč se tedy zbavit všeho nepotřebného?

Z pohledu magie harampádí představuje a zároveň v sobě zadržuje stagnující tíživou energii, která vám může bránit v tom, abyste se v životě posouvali vpřed. Odstraněním nepotřebných věcí tuto stagnaci prolomíte a váš život bude plynout zdravěji, lehčeji a mnohem spokojeněji.

Očista vlastního domova představuje velmi účinný způsob, chcete-li navázat spojení s jemno-hmotnými energiemi a dimenzemi. Ve chvíli, kdy se rozhlížíme po našem příbytku a hodnotíme, zda jsme s jednotlivými předměty v něm v souladu, abychom zjistili, zda nám energii dodává, nebo naopak odsává. V podstatě „ladíme“ jak vlastní energetické pole, tak energetické pole naší domácnosti – a děláme prostor magnetickým požehnáním, aby nám mohla vstoupit do života.

Za sebe vám mohu doporučit, abyste se při očistě příliš nezaobírali tím, čím nahradíte věci, kterých se zbavíte.

Obecně platí pravidlo, že se zbavujeme všeho, co nepotřebujeme nebo co nemáme rádi.

Je to např. papírová dokumentace, složenky, pohledy, záruční listy…, oblečení, knihy, ozdoby-dekorativní prvky, nábytek, dárky, jídlo bez budoucího využití – omylem zakoupená nutriční tyčinka, dlouhodobě zmražené potraviny…, nedokončené projekty a rozbité-pokažené věci, předměty spojené se špatnými vzpomínkami na cokoliv a kohokoliv …

Obecně se tedy očista v roce 2016 bude týkat nejen zbavování se nepotřebných věcí, ale i nefungujících osobních partnerských vztahů, pracovních-zaměstnaneckých vztahů, zášti, křivd a starých ran, znečištěného organizmu, prostě všech překážek, které vám stojí v cestě k vašemu osvobození.

Zajímavý článek  Seminář: Aktivace třetího oka

Neulpívejte tedy na minulých křivdách a nezdarech a nastupte ve vlastním zájmu cestu odpuštění a propuštění.

Vaše kartářka Alenka Apolenka

 

Sdílejte!

Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.